www.network.lviv.ua

Форум домашньої мережі
Сьогодні: 02 вересня 2014, 19:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 19:27 
Офлайн
Новачок

Повідомлення: 15
Gubtor написав:
A2KAT

Щиро вдячний за інформацію. Буду знати.

Так всі швиденько вирубили мережу і підключаємся до Гладіатора, бо СБУ, та що там - ФБР за нами вже стежить, скоро накриє нас нах і ппц.

П.С. Щось я не почув ні слова про ваш супер-пупер сервер. Кишка тонка навести характеристику?

Gubtor

От бачитє Вельмешановний , я до Вас звертаюсь без образ , та сказав правду про МОЖЛИВІ наслідки назаконної діяльності. А Ви далі про своє , піпісками мірятись. Ви би ТАК пєрєд людьми в "кашкетах" говорили . А що до СБУ то можу Вас заспокоїти вони і так в курсах всього шо у нас у Львові робиться, тільки як я зрозумів "команди " ніхто не давав ФАС.
( Що до сервака Я знаю що він в них майже на 2 тєрабайти)
Що до тарифів , то ви мене хлопці дивуєте . Я розумію , так і самому би хотілося по дешевше , але чому Дрогобицька ковбаса у магазині не коштує 4 гривні за кілограм . 4 гривні коштую "псячя радість" . Або Ві маєте іншу думку ? 8) :)
Чому би Ви не подумали що вони не заробляють додатково на мегабайті , а просто інет високоякісний . Хоча я Вас розумію , "кожен кулик своє болото хвалить" (с) Я зауважте не сперечаюсь з вами , я весь час чомусь то тлумачитись повинен. Може хлопці Ви перестаните мене атакувати ? 8) :)
Я готовий к спілкуванню тілки без нахабства і притензій. Мені самому не хочеться якось ранком не побачити мережі на свому залізі , от я і цікавлюся глибинними процесами у тому бізнесі.
Хай щасить ВАМ ! :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 19:30 
Офлайн
Site Admin

Повідомлення: 1283
A2KAT написав:
Gubtor написав:
A2KAT

Характеристику вашого "потужного" файлового серверу в студію. Хочу порівняти з нашим.

Далі: на рахунок радіо - радейок у нас куча, причому це не залежить від якихось технічних особливостей мережі а від відповідного ПЗ. А Ваша фраза "багато цікавого" виглядає як чистий піар нічим необґрунтований практичною діяльністю.

І не забудьте додати до відповіді Ваші тарифи, бо якщо ваша фірма така біла і пухнаста то я собі уявляю які вони.

П.С. Говорити абстрактними речами може будь-хто. Я звик аналізувати цифрами.

Вельмешановний пане! Ви вибрали дуже добру тактику , як піддавати ВСЕ сумніву , та задавати питання не звертаючи увагу на попередні аргументи )))) :) Чим краще ГЛАДіАТОР чим всі решта ?

Тому що він ЛЕГАЛЬНИЙ ! Боронь Боже до Вас прийде УДСБЄЄЗ ( колишне ОБХСС) та задасть питання " чому ви займаєтесь без відповідної ліцензії діяльності що підлягає лицензуванню ? " (с) ( цього я Вам не бажаю) . Після таких заяв всі Ваші застереження та суперечки не будуть нічого варті, тому що спочатку з вас здеруть менти штраф за всі роки попередньої діяльності , а потім ше собі на кишеню трішечьки шоби Вас не садити.
От так для прикладу ,ОДНА з багатьох , але й досить суттева різниця між Вами і ГЛАДІАТОРОМ.

Що до тарифів скажу Вам наступне , я чув як один хлопчина хвалився що йому один з ВЕЛИЧНИХ Й ПОТУЖНИХ Львівських провайдерів продав 2 мегабіти за 800 гривень . Так от , я відповідально заявляю , що мені достаменно відомо скільки коштує у гурті 1 мегабіт каналу, тому 2 мегабіти за 800 гривень то вже як мінімум ТРИ рази проданий трафік! Панове , ви шукаєтє собі пригоди , найдешевший продукт ...чи якісний і не "крадений " ?
Думаю якщо Вам хтось запропоную бензин в каністрах для вашого авто по 2.10 за літр ви будете довго думати чи купувати його., чи заправити легальним з гарантованною якістью від відомого бренду ?
Мої слова то не абстракція , а реальний стан речей.Коли у фірми є свій , а не арендований офіс , якщо є усі відповідні дозвільчі документи , якщо вона не маю шансу зникнути після першого приходу " людей в кашкетах" то хіба погано ? Чи ви рахуєте краще для нас для користувачів в одинь день включити комп і там побачити дулю ?

Шановний добродій, я вас не ображав і не хочу цього робити. Про фірму центуріон скажу тільки то, що вона була не поганою в 90, але коли шеф(молодший) почав ставити свої розваги понад добробут працівників вони жили тільки на ентузіазмі декількох людей,які не давали тоді ще просто кабельній мережі померти, і коли працівники пів року не отримували ні копійки синуля літав в Польшу на власному літаку. На цьому поставимо крапку про фірму центуріон, бо я не хочу згадувати, як я тоді жив.
Про ціну мегабіта, не знаю в кого Ви купляєте, але можу вас запевнити, що собівартість мегабіту(без амортизації обладнання) не перевищує 30 доларів, за умови купівлі 100 Мб, я сам купляю в провайдера 1Мб за 300 грн синхронно і він завантажений на 90-95% цілодобово, падіння швидкості відбувається тільки при підвисанні мого улюбленного модема Дюнамікс, яке лікується рестартом, можу запевнити що це трапляється не частіше 1 разу в 2-3 місяці.
А вот скажіть, яка різниця юзерам до того, що ви білі? Що вони виграють від того, крім спокійної совісті. Втратять грощі? Скільки 5-10 грн? От тільки не треба лякати органами, я в них повірю, коли вони прикриють пітатство в часних фірмах або хочаб ві-фі мережу в моєму районі що глушить мою домашню точку доступу і більшість радіо телефонів. Доречі про білість, Ви маєте всі права на контент на відео сервері і чи маєте дозвіл на ретрансляцію музики(якщо ви таким займаєтесь)? Якщо так, то або у Вас має стояти Пей-Пер-Вью система, або на сервері знаходяться фільми СССР бо ліцензія на них коштує небагато(в порівнянні з ліцензію на Голівудські фільми).
Я вважаю, що телебачення по мережі, це грощі на вітер, точитате наг.ру подивіться які суми в то вклали в Москві, і що стало з тими операторами. Тимбільш при реалізіції цієї ідеї, Вам доведься поставити керований маршрутизатор в кожен підїзд, щоб роздавати правильно мультикаст, на це потрібно мільони, і не факт, що користувачі на то підпишуться, але зрештою це не мої грощі... пробуйте. Телефонія по мережі, це нонсенс, для мене стаціонарний телефон має мати окремий канал, бо у випадку проблем з кабелями, люди залишаться без зв"язку, а у випадку традиційної лінії, треба вже пияного монтера або екскаватор, для того щоб пошкодити лінію. Звісно то вигідно фірмам, які купують ПВА потік, але простим користувачам, то не потрібно.
Про гугл, в тому є вина адміністратора, тому що він не здатен додати сайт в гугл, перейшовши по лінку на головній сторінці. А на сайті локал, є навіть моя мережа, якої вже дефакто не існує.
При прокладанні всласних каналів у житлових будинках, необхідно мати проект, якій має бути узгоджений *УВАГА* з архітектурним бюро міста Львова, також підприємство, у якого на балансі знаходиться будинок має про це знати. Крім того, навіть при побудові власних каналів, ви використовуєте спільні приміщенні(горища, сходи, підвали, дах), якщо в будинку не має товариства співвласників, то Ви маєте заключити угоду про оренду з жеком, інакше ващі ящики можуть бути демонтовані.
Про канали, можливо я помиляюсь, але ще 2 роки назад Аркада-Х бігала через головний шлюз УАРНЕТУ, я вже не працюю на тій конторі, що мала від них нет, тому зараз перевірити це не маю змоги, а васш сервер не трейсується.
Про айпі адреса, прошу тикнути мене в номер вашої АС, бо я не знайшов, якщо ж Ви мали на увазі можливість їх купити, то це можу зробити і я....

Доречі, якщо ви хочете поспілкуватися про технічні аспекти з адміністратором форуму, то я фактично він і є. Якщо ж вас цікавить адміністрація і власники мережі, то прошу дзвонити за вказаним на сайті телефоном. І ще, розкажіть, чому ви пишете в цьому форумі, судячи з вашого сайта, найблищі 2-3 роки нетворк і гладіатор не зустрінуться в 1 районі, ци ви виношуєте глобальні плани, як Аербіти? Тут на перщій сторінці є лінк на форум, там люди пишуть про проблеми Аербітів, раджу його почитати і не робити такі помикли, як вони.

Востаннє редагувалось magus в 30 липня 2007, 20:00, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 19:34 
Офлайн
Site Admin

Щановний, добродію...вот тільки не треба казати "в них", коли ви самі з відти
Ваш айпі : 194.44.23.190
Результат:

dig http://www.gladiator.in.ua

; <<>> DiG 9.4.1 <<>> http://www.gladiator.in.ua
;; global options: printcmd
;; Got answer:
;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NXDOMAIN, id: 13754
;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 0, AUTHORITY: 1, ADDITIONAL: 0

;; QUESTION SECTION:
;www.gladiator.in.ua. IN A

;; AUTHORITY SECTION:
gladiator.in.ua. 900 IN SOA ns.centurion.lviv.net. namemaster.centurion.lviv.net. 2004101169 3600 900 3600000 900

;; Query time: 22 msec
;; SERVER: 192.168.2.3#53(192.168.2.3)
;; WHEN: Mon Jul 30 19:52:46 2007
;; MSG SIZE rcvd: 105

dig centurion.lviv.net

; <<>> DiG 9.4.1 <<>> centurion.lviv.net
;; global options: printcmd
;; Got answer:
;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NOERROR, id: 59240
;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 1, AUTHORITY: 2, ADDITIONAL: 2

;; QUESTION SECTION:
;centurion.lviv.net. IN A

;; ANSWER SECTION:
centurion.lviv.net. 3600 IN A 194.44.23.190

;; AUTHORITY SECTION:
centurion.lviv.net. 3585 IN NS ns2.centurion.lviv.net.
centurion.lviv.net. 3585 IN NS NS.centurion.lviv.net.

;; ADDITIONAL SECTION:
NS.centurion.lviv.net. 3585 IN A 194.44.23.190
ns2.centurion.lviv.net. 3585 IN A 194.44.179.2

;; Query time: 20 msec
;; SERVER: 192.168.2.3#53(192.168.2.3)
;; WHEN: Mon Jul 30 19:06:45 2007
;; MSG SIZE rcvd: 119

Востаннє редагувалось magus в 30 липня 2007, 19:53, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 19:37 
Офлайн
Місцевий

Повідомлення: 135
Ото розказав аж замучився читати +1)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 20:36 
Офлайн
Новачок

"Щановний, добродію...вот тільки не треба казати "в них", коли ви самі з відти " (с)
В нас дискримінація? :) Я не можу працювати з ЇХ мережі. :D
Шось ви добродію висловлюєте постійну не любов до ЦЕНТУРІОНУ через нелюбов до їх мережі.
8)

Що до вашою роботи на ЦЕНТУРІОНІ то тепер мені зрозуміло , у вас говорить просто нелюбов до її директора . На тому побудован весь Ваш вислів.
Не ображайтися до мене , то мої думки, нічого особистого .
Що до планів мережі то я не знаю їх у повному обсязі, але знаю тільки що вони вже побудували у свому районі де в них кабельне телебачення на проспекті ЧОРНОВОЛА , і усю Любінську , Виговського , Патона , Кульпарківську ...і будують далі кожного дня.
Усе у житті можливе, може ви зними і зустрінитесь. Колись ...Мабуть ...
Що до цін у вашій разповіді , то зайвий раз підтверджує що "самий дорогий сир знаходиться у мишиловці , бо за нього треба життям платити " (с)
300 гривень за мєгабіт - мої щирі вітання!)))))
Що до АРКАДИ Ви вже бачили - ви вже самі зрозуміли що у Вас застарілі данні .
Що до контенту у сервєрі , є різні " штучки" ( с) щоби не порушувати закон , я приблизно знаю які ,але Вас вчити не буду ))) :lol:
От бачите , я знов відповідаю на Ваші запитання ))) :lol:

PS А ким ви працювали на фірмі , як ви кажете у старі часи , вони будувати почали мережу у Ваші часи? Якщо дійсно працювали , а не переказуєте " мисливські розповіді". Незадоволенних життям людей не бракує...нажаль .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 30 липня 2007, 22:33 
Офлайн
Site Admin

A2KAT написав:
"Щановний, добродію...вот тільки не треба казати "в них", коли ви самі з відти " (с)
Шось ви добродію висловлюєте постійну не любов до ЦЕНТУРІОНУ через нелюбов до їх мережі.
8)

Що до вашою роботи на ЦЕНТУРІОНІ то тепер мені зрозуміло , у вас говорить просто нелюбов до її директора . На тому побудован весь Ваш вислів.
Що до планів мережі то я не знаю їх у повному обсязі, але знаю тільки що вони вже побудували у свому районі де в них кабельне телебачення на проспекті ЧОРНОВОЛА , і усю Любінську , Виговського , Патона , Кульпарківську ...і будують далі кожного дня.
Що до цін у вашій разповіді , то зайвий раз підтверджує що "самий дорогий сир знаходиться у мишиловці , бо за нього треба життям платити " (с)
Що до контенту у сервєрі , є різні " штучки" ( с) щоби не порушувати закон , я приблизно знаю які ,але Вас вчити не буду ))) :lol:

PS А ким ви працювали на фірмі , як ви кажете у старі часи , вони будувати почали мережу у Ваші часи? Якщо дійсно працювали , а не переказуєте " мисливські розповіді". Незадоволенних життям людей не бракує...нажаль .

Про адреси, 194.44.23.190 адреса поштового сервака, якій стоїть в офісі неподалік Любінської, хіба все поміняли.... Ну раз ви так кажете, я вам повірю.

Відкрийте доступ до вашого форуму назовні, і я попишу у вашому, покищо саме ви дискримінуєте інших, а за правилами форуму я б мав вас забанити по діапазону...

Про фірму, знаючи Хазана, він все почне з розмахом...а потім, як завджи, сам закопає...як це було з Бензолою, Хіршманом, і спілкою кабельщиків. Все вистачить про Центуріон.

Я на бічній Кульпарківської...щось їх не видно....ну успіхів їм.

Нема, що мене вітати, відкрийте тарифи на цьому сайті і побачити такі самі ціни, прицьому можу Вас забезпечити, що принаймі покищо, канал не проданий навіть раз.

З законом все просто, або ви його дотримуєтесь і є білі і пухнасті. або ви його не дотримуєтесь і крадете. І не пробуйте розказувати, що несплата ліцензійних це не злочин... Доречі на кабельку вже купили ціцензійні карточки НТВ+, чи досі всі співробітники підписані на індивідуальні пакети?
Ладно, все.... хочете рекламувати, прошу у відповідний форум, хочете поговорити про технічни аспекти, прошу робити окремий топік у відповідному форумі..тут обговорюємо Аербіт і більше нічого, вистачить вже офтопіку.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 10:32 
Офлайн
Місцевий

Повідомлення: 484
ого стільки написали. нєасіліл. :oops:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 15:58 
Офлайн
Новачок

magus написав:
A2KAT написав:
8)

Про адреси, 194.44.23.190 адреса поштового сервака, якій стоїть в офісі неподалік Любінської, хіба все поміняли.... Ну раз ви так кажете, я вам повірю.

Відкрийте доступ до вашого форуму назовні, і я попишу у вашому, покищо саме ви дискримінуєте інших, а за правилами форуму я б мав вас забанити по діапазону...

Про фірму, знаючи Хазана, він все почне з розмахом...а потім, як завджи, сам закопає...як це було з Бензолою, Хіршманом, і спілкою кабельщиків. Все вистачить про Центуріон.

Я на бічній Кульпарківської...щось їх не видно....ну успіхів їм.

Нема, що мене вітати, відкрийте тарифи на цьому сайті і побачити такі самі ціни, прицьому можу Вас забезпечити, що принаймі покищо, канал не проданий навіть раз.

З законом все просто, або ви його дотримуєтесь і є білі і пухнасті. або ви його не дотримуєтесь і крадете. І не пробуйте розказувати, що несплата ліцензійних це не злочин... Доречі на кабельку вже купили ціцензійні карточки НТВ+, чи досі всі співробітники підписані на індивідуальні пакети?
Ладно, все.... хочете рекламувати, прошу у відповідний форум, хочете поговорити про технічни аспекти, прошу робити окремий топік у відповідному форумі..тут обговорюємо Аербіт і більше нічого, вистачить вже офтопіку.

Вибачте але я просто змушений Вам відповісти .
Особисто я знаю директора фірми ЦЕНТУРІОН . Використавши це ,я ранком напросився попити кави до нього у офіс .

Виходячі з того шо я профєсійно вмію задавати питання 8) , поговорив з Геннадієм . Що він мені повідав, передаю майже дослівно :

- так як він чув від мене про Ваш форум і мав бажання в ньму висловити свої думки , то він спробував на ньому зарєєструватись під своїм ім"ям ,чого йому не вдалося зробити ... ( можно з коментарями...)
- про колишніх працівників які б працювали на кабельному телебаченні , та тепер мешкають в районі Кульпарківської він не знає, тому що з 95 року з початку існування кабельної мережі їх звільнилось тільки троє. І всі вони ніколи не мали зправи з компьютерною технікою , хіба шо пару місяців один архітектор ( колишній працівник) вів базу данних абонентів кабельки , але всі вони мешкають в інших районах.
- що до "дискримінації інших" (с) ... Відповідь була наступна - на форум ГЛАДІАТОРА , коли будуть зроблені відповідні дії і він буде захищений , то ОБОВ"ЯЗКОВО будє відкритий у СВІТ. А що до мене , то погроза " забанити " то і є спроба " тиску" особисто на мене (с) або іншими словами -
дискримінація.
- Що до матеріаліів фірми BELZONA (R) то пан Геннадій повідомив про то шо вони не займаються тими матеріалами вже біля 10 років , з приводу не толерантного відношення вищеназванної фірми до України . ЦЕНТУРІОН й надалі ремонтує українські атомні єлектростанціїї тільки вже іншими матеріалами і технологіями .
- Що до співпраці з фірмою Hirschmann (R). У пана Геннадія лишилися теплі спогади про їх співпрацю , але нажаль в Україні крім двох компаній нікому не потрібно було високоякісного обладнання для будівництва мереж кабельного телебачення . Кабельні оператори пішли по шляху придбання найдешевшого обладнання що призвело у майбутьньому до майже подвійних витрат на свої кабельні мережі . В Україні тільки три мережі побудованих на тому високоякісному обладнанні яке на сьогодняшній день не потребує переходу на цифровий стандарт , так як забеспечую можливість високоякісної трансляції не менш як 90 ТВ каналів ( чого не скажеш про всіх інших( то вже мої думки)
- На сьогодняшний день Геннадій Хазан є співзасновником СПІЛКИ кабельного телебачення України , членом РАДИ директорів СПІЛКИ кабельного телебачення України , Головою Ради безпеки Спілки кабельного телебачення України . Нічого "крамольного" у тій своїй діяльності він не вбачає.
Крім того від того " його " діяльності йде реальна користь , та захист для маленьких кабельних операторів що є в нас на Західній Україні , і він готовий дати телефони їх Вам щоби Ви особисто у тому впевнились :!:
- Що до каналів пакета НТВ+ ,то всі канали які знаходяться і транслюються в кабельній мережі ЦЕНТУРІОН придбані у відповідного дистрибютора цих каналів у м. Київі.

Вже від себе ,я писав Вам що сервер у ГЛАДІАТОРА має 2 терабайти ...ви промовчали )))) 8) може поговоримо про це ?)))
Може поговоримо що ЦЕНТУРІОН проклав у м. Львові 14 км 60 волоконного оптичного кабеля , 8 км 16 волоконного ,( та ще у планах на на найближший час 6 - 8 місяців прокласти прориблизно 40 км кабелів від 90 жил до 16 ) ? (інформація з розмови з директором) І ЦЕНТУРІОН є власником того кабелю , а не як ЄЙРбіти якій взяли у аренду :)
Як Ви вважаєте це погані свідчення про серьозність фірми ? 8)
Директор ЦЕНТУРІОНУ мені разповів цікавий випадок з кліентом при підключенні до мережі :
Клієнту запропоновано було най якісніший , 5 категорії кабель для ЗОВНІШНЬОГО прокладання по гуртовій ціні по який купує фірма , а саме 2.50гр за метр , при роздрібній ціні більше 3 гивень .метр. Та клієнт мовляв шо він бажає купити китайський кабель ціною 1 гривня за метер . (с)
То і є єкономія " на сірниках " (с) якщо говорити про клієнта. Хоча " клієнт завжди правий" (с) даже той що ні в чому не розуміється.

PS Ще мені показали " серце " мережі , її СЕРВЕРНУ. Перший раз у житті я побачив шафи з індивідуальними кондиціонерами. Все це стоїть у спеціальній кімнаті з чистотою як у операційній !
8) А у Вас таке є ?))))))))
По пораді директора ЦЕНТУРІОНу , заздзвоніть за тел 2400481 і дізнайтесь які будинкі вже підключенні по вул.Кульпарківській. З його слів весь район буде закінчено до кінця серпня цього року . Далі будуть будувати В. Великого , Наукову...і далі 8) :)

Востаннє редагувалось A2KAT в 31 липня 2007, 17:19, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Різні фірми у Львові
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 16:14 
Офлайн
Site Admin

Повідомлення: 426
A2KAT написав:
в Мене таке зауваження... я думаю багато з вас чули про такого провайдера Гладіатор який діє на ринку Львова трохи більше ніж півтора року. В провайдера Гладіатор в єдиного у Львові (на західній Україні) є ліцензія на такий вид діяльності прошу зауважити що в жодної компанії у Львові яка продає Інтернет методом домашніх мереж не має відповідної ліцензії. Провайдер Гладіатор швидко розвивається у всіх напрямках цікавих для абонента...

так що робіть свій вибір панове!

Увага це не реклама, це тверезий погляд на якість надання послуг.

А можна якісь докази про наявність ліцензії ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 16:58 
Офлайн
Новачок

borys написав:
A2KAT написав:
в Мене таке зауваження... я думаю багато з вас чули про такого провайдера Гладіатор який діє на ринку Львова трохи більше ніж півтора року. В провайдера Гладіатор в єдиного у Львові (на західній Україні) є ліцензія на такий вид діяльності прошу зауважити що в жодної компанії у Львові яка продає Інтернет методом домашніх мереж не має відповідної ліцензії. Провайдер Гладіатор швидко розвивається у всіх напрямках цікавих для абонента...

А можна якісь докази про наявність ліцензії ?

Є докази , дивіться тут
http://www.nkrz.gov.ua/images/doc/c2248-reestr-tkm8.pdf

запис 3951 фірма ЦЕНТУРІОН, ліцензія АВ№303464 від 08-02-07 року на ВСЕ м. Львів , статус - ДІЮЧА

Для порівняння :
Запис 3793 , Тов " ЄЙБІ УКРАЇНА" ( це АІРбайт ) ліцензія на " надання послуг фіксованного місцевого телефонного зв"язку " АВ№120416
від 16-10-07року статус - НЄ ДІЮЧА

ГЄЙ байти ше брешуть , тому що вказують у рекламці не діючу ліцензію , та ще видану на телефонію. :evil:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 липня 2007, 17:54 
Офлайн
Site Admin

A2KAT,

Я ніколи не стверджував, що я працював на Центуріоні, хоча я бачив Гену, його доньку і був в офісі біля Любінської( і в старому офісі на Сихові) ще коли не висіла дзеркальна стеля біля приймальної і бачив старі зукселя тоді ще на швидкості 33.6 з кнопочкою факс, також бачив величезний котел посеред кухні... Я не скажу звідки мої дані, але вони достовірні, прицьому моя особиста думка про нього не зміниться.
Що до нібито погроз в вашу сторону, у нас на форумі прекрасно рееструються навіть боти, повідомлення яких я видаляю кожен день, отож Гені варто проконсультуватися з вами на рахунок реестрації. Я вже вдруге Вас попереджаю, що всі подіальші розмови про Центуріон і вашу мережу в топіку Аербітів є грубим порушенням правил форуму і є нічого іншого, як флуд, прошу створити власний топік і розказувати там про перевагу вашої мережі, інакше я буду вимушений обмежити вашого юзера до реад-онлі в цій темі, а при повторних порушеннях забанити.

Про фтп сервера, я особисто маю файл сервер на 1.3 Тб, інший користувач має на 1.8Тб і що з того? Ви так і не відповіли про легальність контенту, і про конкретні позиції архіву. Про швидкість(реальну а не максимальну) до архіву, про можливість стімання з архіву.... Також дуже цікаво почути про розміщення архіву, з ваших слів виходить, що він 1 тобто на величезну мережу з 1 точки йде трафік, іншими словами, при умові необмеженої швидкості ви можете обслуговувати аж 10 кліентів одночасно(на максимальній для кліентів швидкості), прицьому навантажуєте магістраль... Пора вже задуматись над лоад балансінгом.... Доречі 2ТБ(чесних) це 5 Харди 500, тобто 600 баків, не так вже й багато... Я знаю людину на Науковій, що має 10ТБ архів вдома, піпіськами мірятися ми тут не будемо.

На рахунок просування в район, я особисто до Вас точно не підключусь і не думаю що це зробить хтось в моєму будинку, тому що з своїми цінами ви не є конкурентноздатними. В Укртелекома ліпщі тарифи ніж у Вас. Можливо до Вас підключаться "бритоголові" в котеджах, аля я сумніваюсь що ви будете раді тим "кліентам". На Науковій вже 2 роки йде боротьба між декількома мережами, просуватися там буде ще складніще. ВВ майже повністю поглинув Нетворк, зі сторони Стрийскої сунеться Аербіт, з тими тарифами що є зараз і особливо з абонентською платою, захід на ВВ це грощі викинуті в повітря.

Про оптоволокно, воно зараз коштує дешевше витої пари, ви ліпше розкажіть яке мережеве обладнання стоїть, чи є хоч один Л2 світч, чи все висить на компексах і длінках?
Про кліента, я згіден з Вами, що прокладка китайского кабелю не найліпше рішення, з іншої сторони, я кидав 30 метровий кусок такого кабелю і він вже висить 3роки і на ньому тримається гігабіт без проблем.

На рахунок вашого виступу в ролі секретаря/ПР менеджера, може нарешті вистачить... Я вже навів дані, які підтвержують, що ви не просто з тієї мережі а саме з офісу, прицьому я дозволив вам вільно висловлюватися і навіть втягнути мене в цю безглузду розмову, на жоднуму іншому форумі ви б не побачили такої свободи слова.

Прошу в іншому топіку, конкретно назвати переваги вашої мережі, але саме ті які важливі для користувачів, бо я не думаю, що їх зацікавить наскільки чиста серверна, чи скільки оптоволокну лежить по Львову, їх зацікавлять в першу чергу тарифи, а вже потім додаткові послуги, якість зв"язку(більшісті з них не важливо 99,9% аптайм а от 90-95% підходить).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 серпня 2007, 01:11 
Офлайн
Місцевий

Повідомлення: 132
A2KAT написав:

Захарили ділки шо бамажки свої сують на вулиці.
Василь Вафлійович пропонує 500к в день
бажана вища освіти. Представники міжнародної кампанії мля.
Вже і в форум лізуть. Пропоную всякий пиар банити на корню!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Як вам АірБіти ???
ПовідомленняДодано: 03 січня 2009, 21:16 
Офлайн
Новачок

Повідомлення: 2
Аірбіт нормальна компанія гуд)) Але процю мережу я чув більше позитивного))
А Гладіатор то ваше парашьйо капец яке нет в жопу лаганий сетка вилітає , люді тікайте звідтам)))) і не підключайтесь бо то ацтой там на форумі переважно ведуться теми про глюки мережі і інтернету))))) Файловий архів ваше почті закинули)))) тАМ ДАЖЕ СЦУТЬ ФОРУ ПЕРЕНЕСТИ НА ІНЕТ БО НІХТО НЕ ЗАХОЧЕ ПІДКЛЮЧАТИСЬ)))) :)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Як вам АірБіти ???
ПовідомленняДодано: 03 січня 2009, 21:17 
Офлайн
Новачок

Повідомлення: 2
А послуги гавняні і неякісні
Яка мова може бути про якість)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 59 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
POWERED_BY
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB